Meist2017-03-19T21:52:16+00:00

Millega tegeleme?

Toodame täispuidust dekoratiivseid seinapaneele, mille kasutusala on piiritu. Kasutades fantaasiat saab luua väga erinäolisi sise- ja välikujundus lahendusi!

Paneele võib kasutada nii eraruumide, kui ka avalike ruumide kaunistamiseks. Suurem osa toodetest sobivad ka sauna. Seinapaneele võib paigaldada nii siseruumidesse, kui ka välisfassaadi. Välisfassaadi paigaldamisel jälgi tootepõhist märgistust. Oma toodangus kasutame enamjaolt erinevaid väärtuslikke lehtpuid, mida rahva seas kutsutakse sageli „väärispuiduks“. Jah, puit on meie jaoks alati väärispuit. Ta on naturaalne ja taastuv toore ning tema kasvamine ja raieküpseks saamine võtab sageli kauem aega kui meie, inimesed, üldse elame. Nii et respekt selle materjali ees, mida me töötleme, mille ainulaadseid omadusi ning mustreid omas võtmes rõõmuga Teieni toome. Hetke tootevalik sisaldab 20 eriilmelist toodet 8 erinevast puiduliigist.

EW MEIST LOGO BIG

Võimalik on valida tamme, saare, pähkli, vahtra, kirsi, oliivi, kase ja termotöödeldud puidu dekooriga seinapaneelide vahel. Kõik tooted on pinnaviimistluseta. Lisaks on võimalik tellida erinevaid pinnaviimistlusi – õli, peits, lakk, tuletõke. Tootjana soovitame seda juhul, kui toodet kasutatakse määrduvates või UV-kiirguse eest kaitset vajavates kohtades. Oleme avatud ka eritellimustele – kliendi erisoovid nii puiduliigi kui ka toote suuruse osas pole meie jaoks probleem.