EmotionWalls
Menüü

EmotionWalls - Emotsiooniga dekoratiivsed puitpaneelid!

EmotionWalls on tiim unikaalseid inimesi,

kelle eesmärgiks on toota ainulaadse välimusega dekoratiivseid puitpaneele. Loome lahendusi, mis võimaldavad siduda puidu ja looduslike materjalide soojuse, hubasuse ja loodusläheduse ajatu disainiga. Meid motiveerib võimalus luua lahendusi mis on jätkusuutlikud ja kvaliteetsed ilma, et disain ja loovus peaksid selle arvelt lõivu maksma. Tunneme uhkust selle üle mis on juba tehtud, kuid oleme võrdselt põnevil ka tuleviku osas, sest häid ideid ja inimesi meil jagub.

EmotionWalls mõtleb keskkonnale

Meid seob küll huvi disaini ja sisekujunduse osas, kuid selle kõrval on ehk olulisemgi joonduvad väärtused jätkusuutlikuse, keskkonna ja puidu väärindamise osas. Disain ja kvaliteediga käib paratamatult kaasas tooraine ja materjalide raiskamine. See on justkui lõiv mida tuleb maksta, sest kvaliteet peab olema rariteet või vastupidi - kvaliteetne toode ei saa olla soodne ja laialt levinud. Oleme siin, et kinnitada vastupidist - EmotionWallsi loodud dekoratiivsed puitpaneelid on kvaliteetsed, taskukohased ja keskondlikult jätkusuutlikud. Väärindame puitmaterjalid lõpuni, ilma kadudeta.

EmotionWalls on mitmekülgne:

Meie loodud tooteseeriad kannatavad nii talvist pakast kui ka saunalava kuumust. EmotionWallsi dekoratiivsed puitpaneelid sobivad:

Sisetingimustesse
Välistingimustesse
Saunadesse

Kollektsioonid:

Tutvu meie kollektsioonidega siin või kirjuta meile, et saaksime saata füüsilise kataloogi ja tootenäidised. Jälgi meid ka LinkedIni keskkonnas. Üheskoos jätkusuutliku ja ajatu disaini nimel!

EmotionWalls

Võta meiega ühendust

Sotsiaalmeedia

Info ja tellimine

+372 551 1654
EmotionWalls © 2015 – 2022 Kõik õigused kaitstud
EmotionWalls.com veebis sirvides nõustud küpsistega.
Loe lähemalt
Nõustu
crosschevron-downarrow-upcheckmark-circle